Już tylko wspomnienie
ostatni tydzień stycznia , więc mogę tylko powspominać świąteczny czas, w tą sobotę chowam ostatnie ozdoby, światełka, i nadchodzi nowy czas ale jeszcze zimowy. Nie wiem jak u Was ale u nas zima jest piękna śnieżna, niekiedy mroźna ale taką lubię:)Moje drogie w tym Nowym Roku podobno przeszłość łączy się z przyszłością i wskazane jest o niej pamiętać, odwiedzać stare miejsca, rodzinne zakątki, wybaczać i rozwiązywać zaprzeszłe problemy i niedomówienia.....warto mieć spokojne myśli i sumienie, być otwartym i wrażliwym czego Wam i sobie życzę.

Skoro zaczęłam od przeszłości ,to pokazuję Wam mój nowy nabytek a mianowicie, skrzynia, kuferek, bardzo stary, który wygrzebał gdzieś w piwnicach mąż koleżanki i mi sprezentował, bo on uwielbia tez starocie, ale żona- moja koleżanka:) mu nie pozwala w domu tego trzymać....tak więc ja często z tego korzystam:)



Kasetka była zniszczona, brudna, po odczyszczeniu przez mojego M. wygląda tak i zasłużyła na szczytne miejsce w sypialni na toaletce. Najprawdopodobniej jest rosyjska bo na spodzie odkryliśmy rosyjskie inicjały.....więcej nie wiem nic:(


Święta tego roku uświetniła zasłona w kształcie choinki w salonie, którą tak mi żal zdejmować:(( Formę zrobił mój M. ja uszyłam i nieskromnie powiem,że wszystkich zauroczyła nie pomijając mnie:) Ogólnie było więc dużo energetycznej czerwieni 💗

Stół i stoliki też udało mi się nakryć tematycznie:) a jak już jesteśmy przy stole, to zapraszam na owoce oaz na gorącą herbatkę z imbirem i kardamonem, która jest tak aromatyczna,że na pewno już pachnie u Was.

Pozdrawiam Was gorąco, jeszcze w klimacie świąt i wciąż zimowo.💓BEA💓
Piękne skarby ukrywasz w kasetce :)
OdpowiedzUsuńTak, na miarę moich możliwości:))Pozdrawiam:)
UsuńBeaciu, czy Twój mąż odnajduje się w takiej ilości kobiecych dodatków?
OdpowiedzUsuńjejku jak ty to sprzątasz?
Tak klimatycznie u Ciebie tak romantycznie.
Dobrego, zimowego czasu, bo to czas na odpoczynek i regenerowanie sił na wiosnę.
Elu, mąż nie narzeka, sprzatam sporadycznie, bo kurz to też objaw upływu czasu:))) więc go mam i toleruję:) Dzięuje kochana że zajrzałaś i za miłe słowa.Całuję;))
UsuńSkrzynia jest świetna!! Udany zakup!
OdpowiedzUsuńWspaniałe dekoracje, a zasłona super wyszła, nic dziwnego, że się podobała!!!
Dziękuję Agnieszko, miło mi:)
UsuńŚliczności:)
OdpowiedzUsuńU Ciebie jak zwykle klimatycznie:)
Ja też swego czasu kupowałam porcelanowe lalki i muszę znaleźć dla nich odpowiednie miejsce.
Pozdrawiam serdecznie:)
Ostatnio lubię te lalki i je przebieram:)) a zapomniałąm sie pochwalić,że pomalowałam krzesłą na biało...tzn.mój M;))
UsuńJeśli chodzi o mnie, to krzesła prezentują się super:)
UsuńA Tobie też się podobają?
Wolałabym jakies przecierane, no ale dobrze ,że już nie są brązowe:)))
UsuńDziękuję za zaproszenie do Twojego magicznego domu. Podziwiałam wszystko, zdjęcie po zdjęciu. Wszystko takie piękne i przedmioty, i aranżacje. Czy bombki czerwone w kropki, to już takie były, czy podrasowałaś na wzór tych na tkaninie? Kuferek wspaniały, ma ponad sto lat, może nawet XIX w. pamięta. W dodatku prawdziwe skarby w nim umieściłaś. To była prawdziwa uczta dla miłośników dawnych czasów. Pozdrawiam serdecznie. :)
OdpowiedzUsuńTereniu, bombki pokropiłam juz kilka lat wcześniej i fajnie wyglądają w te kropki, ale jesteś spostrzegawcza, to miłę...wiem że Ty sie lubujesz w przedmiotach epokoych. Dziękuję,że jesteś:))
UsuńŚwięta to zawsze piękny czas, ale owy czas płynie tak szybko, że ni obejrzeć się, a te trzy dni mijają i koniec świąt, kolejne zaś dopiero za kolejny rok... Pozdrawiam ciepło! :)
OdpowiedzUsuńNo włąśnie, raz dwa i wiosna za rogiem, pozdrawiam:))
UsuńPowiem Ci, że niesamowicie przyjemnie się patrzy na Twój cudowny dom. Te wszystkie skarby, starocie coraz bardziej mi się podobają. Zasłona jest genialna. Toż chyba jedyna w swoim rodzaju, jeszcze takiej nie widziałam. Ogólnie wystrój mnie zachwyca, bardzo klimatycznie. Chciałoby się wpaść na herbatkę i porozmawiać. :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, ciesząc się, że znów pada śnieg. :))))
Miło AGnieszko, dziękuje za uznanie, zapraszam kiedys na herbatkę;)
UsuńŚlicznie u Was, dziękuję że mogę się delektować pięknymi zdjęciami. Pozdrawiam serdecznie.:)
OdpowiedzUsuńDziekuję bardzo i zapraszam:)
UsuńPięknie Beatko miałaś udekorowany dom. Zasłonka choinka jest urocza i niespotykana . Na bożonarodzeniowe dekoracje mogłabym patrzeć przez cały rok. Pozdrawiam cieplutko .
OdpowiedzUsuńDzięki MArysiu, taki szybki post,żeby nie zapomnieć tego czasu światecznego...pozdrawiam Cię mocno:)
UsuńMasz jeszcze świątecznie w domu i faktycznie żal to zmieniać. Kuferek jest wspaniały o dobrze, ze jest u Ciebie, a nie niszczeje w piwnicy. Pozdrowienia.
OdpowiedzUsuńTez tak myślę, bo go juz bardzo polubiłam, dziękuje za Twoje odwiedzinki:))
UsuńWitaj Beatko po świętach.
OdpowiedzUsuńU Ciebie jak zwykle bardzo klimatycznie, pięknie, każdy detal dopracowany.:)
Te czerwone dodatki, firanki, wyglądają uroczo.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i ciepło.
Buziaki!
Dziekuję BAsiu serecznie, miło CIe widzieć i sciskam:)
UsuńUwielbiam Twoje klimaty, kocham starocie i mogłabym gościć u Ciebie z wielką radością. Zasłona choinkowa jest przeurocza.
OdpowiedzUsuńDziękuję, bardzo mi miło:)
UsuńCudny materiał w bombki, jak się już zachwycałam to znaczy, że nadal mnie zachwyca :D
OdpowiedzUsuńWszystkiego dobrego życzę :D
Bo jest cudny, te bombki skrza sie jak prawdziwe:))CAłusy Agatko:)
UsuńBeatko o każdej porze roku Twój domek jest dopieszczony i zawsze bardzo atrakcyjny. Piękne zasłony w kształcie choinki i wszystkie czerwone dodatki.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie:)
Jak zawsze wspaniały klimat stworzyłaś w swoim domu. Choinkowa zasłona jest według mnie zachwycająca! Serdeczności przesyłam i czekam na wiosenne nowości u Ciebie:))
OdpowiedzUsuńRany, ileż tu skarbów :))) Przepiękne przedmioty, oglądam i oglądam, nie mogę się napatrzeć :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło, Agness:)
Zdjęcia Twoich aranżacji jak zwykle zachwycają:) Świetne, kreatywne pomysły:) Pozdrawiam serdecznie!
OdpowiedzUsuńAleż tam cudny klimat u Ciebie <3 Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńWszystko co miłe, szybko mija. Ale jak dobrze mieć piękne wspomnienia.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie, urocze zdjęcia :)
Z tym kurzem muszę zapamiętać:) oprócz cudowności toja wzdycham do tych bluzeczek:)
OdpowiedzUsuńSkarby,znaleszika, tyle zlota na obrazku :)
OdpowiedzUsuńTy Beatko potrafisz stworzyć cudowny klimat,podziwiam!!! Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńklimatycznie...cudnie....
OdpowiedzUsuńJa to chyba przestanę kompletnie do Ciebie zaglądać. Co tu jestem, to normalnie się nakręcam - taki klimat, tyle pięknych rzeczy i zajrzeć dajesz do wielu zakątków własnego domu. To zawsze jest piękny spacer! Ale i niebezpieczny, bo człowiek zaczyna się rozglądać po swoim wnętrzu i zaczyna się w głowie kłębić 1000 myśli typu "co by tu zmienić" ;) Pozdrawiam serdecznie!
OdpowiedzUsuń