piątek, 20 września 2019
piątek, 25 stycznia 2019
Już tylko wspomnienie
ostatni tydzień stycznia , więc mogę tylko powspominać świąteczny czas, w tą sobotę chowam ostatnie ozdoby, światełka, i nadchodzi nowy czas ale jeszcze zimowy. Nie wiem jak u Was ale u nas zima jest piękna śnieżna, niekiedy mroźna ale taką lubię:)Moje drogie w tym Nowym Roku podobno przeszłość łączy się z przyszłością i wskazane jest o niej pamiętać, odwiedzać stare miejsca, rodzinne zakątki, wybaczać i rozwiązywać zaprzeszłe problemy i niedomówienia.....warto mieć spokojne myśli i sumienie, być otwartym i wrażliwym czego Wam i sobie życzę.

Skoro zaczęłam od przeszłości ,to pokazuję Wam mój nowy nabytek a mianowicie, skrzynia, kuferek, bardzo stary, który wygrzebał gdzieś w piwnicach mąż koleżanki i mi sprezentował, bo on uwielbia tez starocie, ale żona- moja koleżanka:) mu nie pozwala w domu tego trzymać....tak więc ja często z tego korzystam:)
Kasetka była zniszczona, brudna, po odczyszczeniu przez mojego M. wygląda tak i zasłużyła na szczytne miejsce w sypialni na toaletce. Najprawdopodobniej jest rosyjska bo na spodzie odkryliśmy rosyjskie inicjały.....więcej nie wiem nic:(


Święta tego roku uświetniła zasłona w kształcie choinki w salonie, którą tak mi żal zdejmować:(( Formę zrobił mój M. ja uszyłam i nieskromnie powiem,że wszystkich zauroczyła nie pomijając mnie:) Ogólnie było więc dużo energetycznej czerwieni 💗

Stół i stoliki też udało mi się nakryć tematycznie:) a jak już jesteśmy przy stole, to zapraszam na owoce oaz na gorącą herbatkę z imbirem i kardamonem, która jest tak aromatyczna,że na pewno już pachnie u Was.

Pozdrawiam Was gorąco, jeszcze w klimacie świąt i wciąż zimowo.💓BEA💓
wtorek, 18 grudnia 2018
Świeta czerwone złote, białe
Kochani:)
W tym roku już ostatnie nasze spotkanie, jeszcze tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia i końca roku.
Każdy myśli jak się przygotować pod względem duchowym i materialnym.
Na blogu zamieszczamy tylko te piękne i miłe obrazki a bywa przecież różnie:)) Dom jeszcze na święta nie gotowy, ale różne akcenty już są jak widzicie.
Zapraszam więc na małą prezentację i na życzenia;)
Każdy myśli jak się przygotować pod względem duchowym i materialnym.
Na blogu zamieszczamy tylko te piękne i miłe obrazki a bywa przecież różnie:)) Dom jeszcze na święta nie gotowy, ale różne akcenty już są jak widzicie.
Zapraszam więc na małą prezentację i na życzenia;)
Takie sympatyczne prezenty mikołajkowe otrzymałam od kolezanek blogowych...Dziękuję Ewo i Dorotko:)
Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.
Pięknych świąt Bożego Narodzenia życzy
💗Bea 💗
Do zobaczenia w Nowym Roku
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.
Pięknych świąt Bożego Narodzenia życzy
💗Bea 💗
Do zobaczenia w Nowym Roku
Subskrybuj:
Posty (Atom)















































